>

Dražba dresu a kšiltovky vynesla 15 tisíc korun pro Dobrovolnické centrum!

, 14.04. 2021 Aktuality

Charitativní projekty nerozlučně patří ke sportu. Brněnští Draci si před sezónou nachystali projekt, ve kterém podpořili Dobrovolnické centrum 67.

Před letošní sezónou vyhlásili Draci v rámci projektu #DRACIPRODOBROUVEC charitativní dražbu za účelem podpory pro Dobrovolnické centrum 67, které poskytuje mladým lidem ve věku od 15 do 30 let informace o možnostech dobrovolnictví v Brně, ČR i ve světě, zapojujeme také dobrovolníky seniory a seniorky. Hlavní snahou centra je propojit zájemce o dobrovolnickou práci a organizace, které dobrovolníky shánějí.

Předmětem dražby byl dres Radima Chrousta, který byl podepsán hráči A týmu a kšiltovka Radima Chrousta. Celkem fanoušci vybrali 11 000 korun, které Draci navíc navýšili o další 4 tisíce na konečných 15 000,-. Fanoušci Draků tak výrazně pomohli na podporu Dobrovolnického centra 67 a společně s Draky pomáhají!

Dres a kšiltovku vydražil Martin Veselý, který nabídl  7 000,- Kč. Tuto částku navýšila také Helena Temlíková, která přidala dar ve výši 4 000,-.

 

 

Starší články