>

U13 – víkend č.4

Kuba Ventruba, 18.06. 2020 Aktuality

V sobotu nás čekal zatím nejtěžší soupeř – Nuclears.

Na kopci se proti sobě postavili Andy Wiacek a Tomáš Příhoda. Po 1.klidné směně přichází divoká směna na obou stranách a znamená naše vedení 9:5. Dále pokračujeme v tlaku na pálce a zavírající Víťa Ventruba s bezchybnou obranou udrží bez doběhu na konečných 15:5.

Ve druhém zápase začíná Lojza Kočí proti Davidu Bílkovi, který má zpočátku potíže, ujímáme se tak vedení 3:0. Postupně ale zlepšuje svůj výkon a drží většinu našich pálkařů v šachu. Naopak Nuclears postupně tlačí, stahují běžce a jdou do vedení. Třebíčskou pálku nezastaví na kopci ani Maty Takeda a rázem prohráváme 3:6. Chystáme se zatnout dračí dráp, ale přichází vichřice s padajícími trakaři a zhatí nám tak naše odhodlání zvrátit výsledek utkání.

Z individuálních výkonů je třeba ocenit catcherování Lukyna Urbánka, na pálce se dařilo zejména F.Okymu Okáčovi (BA 1,000), Víťovi Ventrubovi (BA 0,600), Kryštofovi Koprovi a Maťovi Podroužkovi (oba 0,500).

Příští víkend nás čeká béčko Hrochů, kteří hrají velmi dobře, jsou zatím 3. v tabulce, takže můžeme opět očekávat kvalitní zápasy. Těším se!

Kuba Ventruba

Starší články