>

Draci na Sumě

, 06.05. 2019 Aktuality

Hráči Draků byli na Sumě vidět. Nejvíce se dařilo Drakům, kteří hráli pod taktovkou Milana Prokopa, tedy v týmu Czech Academy. Ti turnaj dokonce vyhráli a postupují na světovou sérii. Za zmínku stojí výkony Milana Prokopa mladšího, který na turnaji pálil s průměrem .647 a připsal si hned 11 hitů, což bylo nejvíce za všech na turnaji. Milan Prokop mladší dokonce získal ocenění MVP turnaje. Za zmínku také stojí výkony Adama Prudila (BA. 556) a Ondřeje Filipa (BA. 500). Na kopci ve finále začínal Boris Večerka. Další Draci, kteří účinkovali v týmu jsou Dominik Polgár a Ondřej Koukal. Všichni tito hráči jsou již několik let členy TCD.

Další zástupci Draků, působili v týmu reprezentace do 15 let. David Chvátal a Jakub Winkler obsadili s národním týmem 5. místo z celkových 20 týmů.Jakub Winkler hrál skvěle v obraně na druhé metě a zazářil také na kopci,kde v posledním utkaní ničil soupeře svým changeupem. David Chvátal jako čtvrtý pálkař a CF, byl jistotou především v obraně.

Na turnaji v kategorii U14 se zúčastnilo v týmech akademií hned deset hráčů z Draků, jmenovitě: Jakub Čepelák, Filip Osoba, Šimon Klacl, Tomáš Urbánek, Jonáš Krejčí, Vojtěch Ventruba, Jaroslav Moravec, Vincent Major, Michal Šindelka a Hugo Pejchar.

Všem hráčům gratulujeme!

Starší články