>

Ples 2019 v Medlánkách

, 08.02. 2019 Aktuality

Minulý pátek 1.2.2019, tedy přesně v den pololetních prázdnin, proběhl ples klubu. I přes nepříliš vhodný termín se sešlo okolo osmdesáti rodičů, trenérů a hráčů v kulturním centru Sýpka na ulici Kytnerova v Brně Medlánkách. Plesem provázel Bob Klacl. V prvotní fázi večera se chopili slova Jan Felkl a Pavel Chadim. Byl představen nový kapitán týmu do 21 let Martin Klanica. Představil se také nejlepší polař loňské sezóny Petr Čech. Během večera se samozřejmě prodávala tombola. Od desáté hodiny nastoupilo duo Sing Brothers a začalo se tancovat. Hodinu poté pobavil přítomné svým vystoupením Vašek Kolář, několikanásobný mistr světa v biketrialu. Hned poté našly své výherce poslední tři ceny do tomboly.

Velké díky všem, kteří se zúčastnili a kteří akci podpořili, zejména náměstek primátorky Petr Hladík, firma Unicab a Playball shop Pavla Budského.

Obrovské díky Bobovi Klaclovi za zajištění akce.

Příští rok se pravděpodobně vrátíme na již historické místo do Sokolovny v Řečkovicích, kde dračí plesy začínaly. Byla spousta mušek, které musíme příští rok vychytat a věříme, že se sejdeme ve větším počtu a všichni budou odcházet spokojení.

Hezké jarní prázdniny.

 

Za SK Draci Brno

Jan Felkl

 

Starší články