>

U11 v Hrotovicích

draci_treneri, 05.03. 2018 Aktuality

U11 Hrotovice

V sobotu jsme s U11 vyjeli na další tréninkový turnaj do Hrotovic. Cílem bylo vyzkoušet ve třech utkáních všechny nadhazovače a zahrát si baseball proti kvalitním soupeřům.

První zápas jsme nastoupili proti Hluboké, která se od loňska stále zlepšuje. Na kopci se vždy po směně vystřídali první 4 nadhazovači. Ve vyrovnaném zápase vítězíme 6:5.

Ve druhém zápase nás čekali silní Hroši, kteří proti nám nechali celý zápas házet reprezentantku El Ghannam. My jsme dle plánu vystřídali další trojici nadhazovačů. V pěkném zápase jsme podlehli 2:3.

O přestávce jsme oslavili Víťovi desáté narozeniny, dort a tradiční „hoňkoschovka“ nás nastartovala do posledního zápasu proti Nuclears, které jsme smetli 20:1. Řada bodů byla ale také na vrub nadměrnému počtu BB soupeřových nadhazovačů.

Turnaj ukázal, že jsme se od minulého turnaje zlepšili v nadhozu, ale stále je třeba makat, zejména na přesnosti. Podobně se zlepšují také catcherové (Koblihu díky). Všichni kluci si dobře zahráli, viděli jsme hezké odpaly a herní situace.

A už se těšíme ven.

Díky rodičům za bezva atmosféru, Vojtovi za pomoc.

Kuba a Mako

Starší články