>

Double turnaj U8 aneb řízek s briketami

draci_treneri, 14.12. 2017 Aktuality

Kategorie U8 o víkendu 9.-10.12. poměřila síly s týmy, které bude pravidelně potkávat v sezóně.

V sobotu se děti účastnili turnaje Z cup, který tento rok proběhl netradičně v hale Veterinární fakulty v Brně. Hrálo se pouze jedno dopoledne na 2 hřištích a děti si zahrály 4 zápasy po vedením Filipa Pospíšila, Martina Pernička a Arnošta Nesňala.

Neděla byla spojena s výjezdem do Hrotovic. Kluci, kteří se účastnili obou turnajů toho měli v neděli plné kecky, ale určitě s nevzdali. Perličkou dne bylo pojmenování oblíbeného jídla dětí jako řízek s briketami. Kluci si mezi zápasy vyzkoušeli lezeckou stěnu a řekl bych, že všichni dostali za celý den pořádně zabrat.

Baseballově jsme byli lehce pozadu, ale vše má svůj čas. My jsme přijeli s jasným cílem, z každého zápasu si něco odnést a vyzkoušet si všechny na všech pozicích, což se přibližně podařilo. Už teď je jasné, že Hroši budou pod Tomášem Ovesným hrát úžasný baseball a my máme aspoň za kým se hnát.

Kategorii U8 pro letošní rok se skládá z těchto hráčů:

Černohorský Marek, Chvátal František, Ifrah Patrik, Kamarýt Alexander, Kareš Jakub, Kokorský Matěj, Kolář Tobiáš, Kuba Samuel, Kupka Lukáš, Mazel Vojtěch, Rohač Adam, Sedlák Matyáš, Svoboda Adam, Šilar Kryštof, Šindělář Antonín, Valko Kristián, Wiedner Oliver, Zeman Daniel, Zlámal Šimon

 

Za Draky Brno U8

Jan Felkl

Starší články