>

Battle for Brno - Draci Brno vs. London Archers

draci_treneri, 09.10. 2017 Aktuality

Minulý víkend nás na základě předchozích jednání navštívil londýnský klub London Archers.

Návštěva dorazila ve večerních pátečních hodinách a pobyla zde do nedělního odpoledne.

V tomto čase jsme s nimi sehráli tři fantastická utkání. Tým z Londýna se skládal z osmy Američanů a dvou Japonců žijících ve Spojeném Království.

London Archers Roster (Age):

#2 Jack McCarhy (13), #3 Sean Trinder (11), #4 Nick Fitzgerald (10), #5 Ben Fitzgerald (13), #6 Nico Barron (11), #7 Aidan Forrest (11), #8 Blake Newcombe (12), #9 Cole Nakazawa (13), #11 Nate Lewis (13), #15 Yu Otsuka (13)

Draci Brno Roster (Age):

#1 Šimon Klacl (12), #5 Hugo Pejchar (12), #8 Filip Osoba (13), #11 Michal Šindelka (11), #15 Jakub Čepelák (12), #17 Alessandro Cau (13), #21 Kryštof Chmel (11), #25 Jakub Winkler (12), #33 Vilém Vagner (12), #39 Tomáš Urbánek (12), #55 Vojtěch Prokop (11), #69 Vincent Major (12)

  1. Zápas (7inn): v zápase jsme domácím týmem, startujícím nadhazovačem je Jakub Winkler, který drží Lukostřelce a společně s obranou jim nedovolujeme výrazný nástup, po třetí směně je stav 4:2 pro LA. V každé směně se snažíme skórovat, ale v páté směně vytahuje soupeř ostré šípy a 8 runy potvrzuje celkové vítězství 19:7. Berme prosím v potaz, že nepřijel žádný zahřívací soupeř, ale soupeř prvotřídní kvality.

  2. Zápas (7inn): jako hosté začínáme na pálce a při chuti pálíme dračí ohně. Startujícím nadhazovačem je Vincent Major (Complete Game), který s přispěním pozměněné obrany drží naše šance. Po čtvrté směně, ve které dává Jakub Čepelák Homerun na zadním hřišti MBS, vedeme 13:6. Závěr zápasu patří soupeři, bráníme výsledek co to jde (v 7inn třemi podobnými auty přihazuje Vilda Vagner (2B) na 1B, kde stojí stále se zlepšující Hugo Pejchar). Na konec vítězíme 15:10.

  3. Zápas (8inn): zápas se hraje v neděli a za stavu 1:1 jde o víkendové finále. Soupeř začíná dle našeho názoru s nejlepším nadhazovačem LA týmu Yu Otsukou. Ten nám dovoluje do konce 4inn pouze 1bod, který zařizuje David Chvátal (Run) společně s Tomem Urbánkem (RBI). Do třetí směny nemáme HIT. Startujícím nadhazovačem je Šimon Klacl, LA je však při chuti, pálí prakticky vše, nikdo nechce BB. Výsledek po 4inn je 11:1 pro LA. Přestože je to výrazný rozdíl předvedli jsme vysokou úroveň zadopolařů Michala Šindelky (7), Alexe Caua (8), Filipa Osoby (8) a Kryštofa Chmela (9). Po změně nadhozu roztápíme dračí plameny a s přispěním 2doběhů Vojty Prokopa přidáváme 8bodů. Zápas končí výsledkem 17:9 pro LA.

 

Celý víkend se nesl ve velmi přátelské duchu ať už při hře, mimoherních aktivitách (trenérský mítink, společný oběd, odpolední barbecue, fotbal, rozprava mezi rodiči LA a Draků) tak při jakémkoliv kontaktu LA & DB.

Celá akce by nikdy nevznikla bez pomoci vedení stadionu jmenovitě: Arnošta Nesňala, Jana Felkla, Jana Altrichtera a v neposlední řadě Míši Zukalové. Děkujeme.

Poděkování patří samozřejmě vše hráčům, všem rodičům, rozhodčím (David Winkler, Petr Horký), batboys (MadMax & LuckyLuke), všem aktivně se na celé akci podílejícím a samozřejmě všem trenérům.

Velké díky patří i celé londýnské výpravě, zejména Ianu Forrestovi, který naši společnou myšlenku pomohl dovézt k uskutečnění.

Ještě jednou díky.

Radim

 

 

 

Starší články