>

Draci Brno - Cardion Hroši Brno 2:0

18. 6. 2017, 17 hodin, MBS
123456789 R H E
Cardion Hroši Brno 000000000 0 50
Draci Brno 00010010- 2 101

Ze dvou plánovaných duelů proti Hrochům se nakonec o víkendu odehrál pouze jeden. Kdo se těšil na utkání Draků v pátek večer, tak si kvůli dešti musel nechat zajít chuť a dočkal se až v neděli. Také sobotní zápas byl totiž přeložen pro nezpůsobilé hřiště.

Teprve v neděli se tedy fanoušci obou celků dočkali a kdo přišel, rozhodně nelitoval. K vidění byl skvělý souboj nadhazovačů. Na domácím kopci úřadoval Michal Sobotka, na straně soupeře Jefrey Barto. Na první doběh si tak diváci počkali až do čtvrté směny, kdy za domácí stáhl Petra Čecha ze třetí mety Martin Kalábek.
Sobotka nakonec odházel parádní zápas, když za 7 směn soupeři povolil pouze pět dobrých odpalů a daroval jedinou metu zdarma. Zbylé dvě směny s přehledem doházel Petr Minařík, který si poradil se všemi šesti pálkaři Hrochů.

Barto tak okusil první letošní porážku. Za hosty byl nejúspěšnějším pálkařem František Vašourek, který se blýskl dvěma hity. Za domácí se dařilo Wesley Roemerovi se třemi úspěšnými odpaly, po dvou si připsali Budský a Čech.

Minisérie pokračuje zítra v 17 hodin na Hroších, na kdy byl přeložen sobotní neodehraný zápas.