>

Draci Brno

U15 poměřily síly s Eagles, Tempem a Hrochy

, 15.04. 2019 Aktuality

Eagles Praha zorganizovali jarní přípravný turnaj pro nejlepší celky v ČR v kategorii do 15 let. Vzhledem k počasí se nakonec nezúčastnili Arrows a slovenská repre, která měla doplnit a opepřit tento turnaj.

V sobotu ráno jsme se utkali s Eagles Praha a potvrdilo se pravidlo cestování před zápasem. Dostali jsme naloženo 1:18 a se sklopenou hlavou šli obědvat. Odpoledne nás čekal zápas s Tempem Praha. Zde jsme byli trošku lepším týmem, ale nevyšla nám koncovka a prohráli jsme 5:6. V neděli ráno jsme se znovu utkali s Eagles a byli jsme důstojnějším soupeřem. Znovu nám ale nevyšla dohrávka a zápas znovu skončil 5:6. Vzhledem k deštivému počasí jsme zvažovali, zda hrát i odpoledne s Hrochy. Nakonec jsme se rozhodli pro variantu zkráceného utkání na 60 minut.

Víkend to byl náročný. Náš tým se pro letošek skládá z tří hráčů patnáctiletých a deseti hráčů čtrnáctiletých. V tomto věku je vidět skoro každý měsíc na růstu hráčů, a to nejenom fyzickém, ale i mentálním. To byl také náš kámen úrazu, mnohem víc než se soupeřem, jsme soupeřili samy se sebou a okolními vlivy. Máme přesně dva měsíce do poháru a před sebou spoustu práce a jeden cíl, projít do semifinále na poháru i MČR.

Za Draky U15

 

Felkloš