>

Draci Brno

"Jediný -čech-, kterého znám je John Hussey." říká posila Dondrei Hubbard

draci_treneri, 28.02. 2018 Aktuality

Z Austrálie přiletí v druhé polovině března druhá posila Draků Brno, Dondrei Hubbard. V A týmu by měl být připraven krýt záda kečrovi Petru Čechovi, ale může hrát na všech ostatních pozicích kromě nadhazovače. jeho hlavní výhodou však je jeho věk a díky tomu, bude moci startovat i v soutěži do 23 let. Níže se dočtete představení Dondreie v první osobě. 

"Jmenuji se Dondrei Hubbard a je mi 22 let. V květnu roku 2017 jsem úspěšně dostudoval Mayville State Univerzity. Mezi moje oblíbené sporty patří kromě baseballu, také basketball a americký fotbal.

Do Draků mě „naverboval“ John Hussey během hraní v Austrálii, kde jsme se poznali. Je to zároveň jediný „Čech“, kterého zatím znám. Neskutečně se těším na tuto možnost cestovat po světě a pořád hrát baseball. V Česku udělám maximum proto, abych pomohl týmu dosáhnout stanových cílů.

V baseballu nemám primárně určen post, kde hraju. Zvládnu všechny posty na hřišti, kromě nadhazovače.

Ve volném čase si jdu zaposilovat, hrávám basket a když nevyjde počasí, tak sedím u PS4 (Madden, Fifa, MLB, COD).

Na práci s mladými hráči se těším. Už jsem ve fázi, kdy mohu předávat svoje zkušenosti a informace, které jsem se o baseball dozvěděl. Na střední jsem hrál baseball a americký fotbal.  Vzdát se fotbalu, bylo těžké, ale pořád mi zůstal baseball, takže jsem šťastný."