>

PERFECT GAME 2022

VP, 16.05. 2022 Aktuality

Do Česka zavítal další ročník turnaje PERFECT GAME! YD baseball aréna hostila po celou dobu kategorie U12 a U18 a poslední den také finále kategorie do patnácti let. Za Česko se v kategorii U12 představily hned 4 týmy - Czech Academy, Ježci Jihlava, Hroši Brno a Technika Brno. Ve finále výběr Czech Academy střetl s RP Outlaws (Německo) a zakončil tak svouji jízdu turnajem bez jediné prohry! Navíc v dresu akademie nastoupilo hned 10 hráčů Draků! Nejlepším pálkařem byl vyhlášen Laszlo Hellwig (RP) a nejlepším nadhazovačem Jakub Kliner (Czech Academy).
Kompletní přehled

Kategorie U15 se hrála na hřištích Hrochů a Techniky. Českými zástupci této kategorie byli Hroši Brno, Technika, Brno, Czech Academy (10 Draků) a Třebíč Nuclears. Finálový zápas odehráli, stejně jako v nižší kategorii, RP Outlaws proti Hrochům Brno. I zde se z vítězství radoval český tým, a tak se na tribunách YD baseball arény radovali čeští fanoušci. Nejlepším pálkařem turnaje byl vyhlášen Ondřej Trendl a nejlepším nadhazovačem Ondřej Navrátil (oba Hroši Brno)
Kompletní přehled

Nejstarší kategorie, tedy U18 působila celou dobu turnaje na hlavním hřišti YD baseball arény. Zde byl jediným domácím zástupcem výběr Czech Academy. I když ze základní skupiny postupoval ze druhého místa za výběrem Rakouska, ve finále to čeští mladíci právě Rakousku oplatili a po výhře 2:0 slavili další český úspěch na tomto turnaji! Také v tomo výběru měli Draci početné zastoupení a obě ceny MVP si odnesli právě dračí hráči (nejlepší hráč-Jakub Winkler a nejlepší nadhazovač Vojtěch Ventruba)
Kompletní přehled

 

Po skončení celého turnaje proběhl také PG Showcase, kde většina zúčastněných mladíků běžně obléká dres Draků!

Starší články