>

Turnaj U7

Jan Zeman, 05.10. 2020 Aktuality

Kovidu navzdory, jsme se s Dráčaty U7 sešli v sobotu 3.10. na nádherném, bohužel však posledním, turnaji této sezóny. Vzhledem ke všeobecné situaci byl turnaj rozdělen do dvou částí.

            Do dopolední části nastoupil tým Draci Flames v sestavě: Edie Wiedner, Štěpa Kokorský, Domča Okáč, Luky „Hany“ Hanák, Kuba Hodek, Jáchym Sedlák, Davča Frýbort, Niki Oborný a Luky Zeman.

            Nechali jsme se od Hrochů vyhecovat a kývli jsme na zápas bez stativu. A proč to mít jednoduché, když si to můžeme udělat složité, že? Takže oproti zvyklostem v U7 jsme na 1. metu nepostavili nikoho z trenérů, ale přímo jednoho z hráčů a s Hrochy jsme se domluvili na postupu o více met a ne jen o jednu. Prostě, opravdový baseball.

To co se pak dělo na hřišti se ani nedá popsat. Za takové zápasy by se vážně nemuseli stydět ani U8 ( a ti jsou, sakra, dobří :) ) K vidění byla spousta opravdu krásných akcí v poli, např. 2x Double Play, na Triple chyběl vlásek a na pálce několik dvoumetových odpalů a k Homerunu chyběly centimetry…. Prostě nářez!!!

            Možná ještě zmíním, že kluci dotáhli všechny tři zápasy do vítězného konce.

            Do odpolední části pak za Draci Wings vyběhl Pepík Hora, Ráďa Krajina, Willi „Stix“ Derhak, Pavlík Jobánek, Filda Soukup Marťa Kovalčík a na výpomoc hostovali: Domča, Kubík, Luky. Bohužel z gauče a nemocná, ale o to víc, nám fandila Markétka Koláčková. A tohle její fandění bylo na hřišti znát.

            Jestli jsem si myslel, že mě dopoledne Flames překvapili, tak to jsem ještě nevěděl, co mi nachystá tahle parta. Tady úplně každý z hráčů vyhrál sám nad sebou a já jim smekám. Když slyšeli, že Flames hráli z nadhozu, tak trvali na tom, že to tak chtějí taky. Bez toho aniž by to kdy, pořádně, trénovali. To co předvedli, to jsem nechápal. Jeden po druhém to trefovali a když už měli 4 pokusy, tak si jen vyjimečně, na konci turnaje, řekli o stativ. Pánové, klobouk dolů!

            A abych to shrnul do jedné krátké věty. Markétko, Edie, Štěpo, Domčo, Hany,Kubo,Jáchyme, Davčo, Niki, Luky, Pepíku, Ráďo,Willi, Pavlíku, Marťo, děkuju vám za krásnou sobotu a VÍTEJTE V U8!!!!!

Starší články