>

U13 na dobré vlně

Kuba Ventruba, 01.07. 2020 Aktuality

Minulý týden jsme odehráli 3 utkání – ve čtvrtek Hrochy U12 a v sobotu Techniku.

 

Ve čtvrtečním zápase na MBS jsme již od první směny určovali vývoj zápasu jak na pálce, tak v obraně.  Na pálce se dařilo, všichni hráči startujícího lineupu si připsali minimálně jeden hit, na kopci umožnila soupeři čtveřice Lojza Kočí, Víťa Ventruba, Andy Wiacek a F.Oky Okáč pouze jediný doběh a vyhráváme 13:1.

 

V sobotu se přesouváme na Techniku. Hned od začátku jedeme na 100%, leadoff HR Matyho Takedy předznamenává charakter zápasu, kdy následuje baterie hitů, která neustává ani v dalších směnách. Dračí smršť podporují další homeruny Kryštofa Kopra a Víti Ventruby. S Lukynem Urbánkem a Andym Wiackem na kopci a bezchybnou obranou završujeme rozdílem 27:0.

Ve druhém zápase již není pálkařská úroda tak veliká, nicméně jeden odpal za plot se též zadaří Koudymu Kubelkovi. Na kopci udrží soupeře trojice Víťa Ventruba, Maty Takeda a Lojza Kočí, vyhráváme 11:2.

 

Pálkařským statistikám vévodila čtveřice Maty Takeda (5 ze 6, 2HRs), Víťa Ventruba (4 ze 6, HR), Sam Troubil (4 ze 6) a Kryštof Kopr (3 z 5, 2HRs).

Hezky se zapojili do utkání všichni, v horkém dni hráli všichni naplno a zanechali dobrý baseballový dojem.

 

Tento čtvrtek budeme dohrávat druhý zápas proti Hrochům U12 na MBS a v sobotu nás čeká na Hrochovi nejtěžší soupeř – starší Hroši, kteří mají letos ročníkově nabušený tým a ještě nepocítili porážku. Takže se těšíme na pořádné baseballové klání!

 

Všem přeji hodně zdaru a hlavně radosti ze hry!

Kuba Ventruba

 

Starší články