>

Draci JŮNAJN jsou při chuti

Radim, 14.06. 2020 Aktuality

 

Draci U9 odehráli v uplynulých dvou týdnech další dva miniturnaje.

Minulý týden jsme v Blansku nastoupili v prvním zápase proti Pipasu. Nepřipouštíme syndrom prvního zápasu, kdy bývají kluci vlažní.Vítězíme 13:3.

Druhý zápas hrajeme s nováčkem soutěže Meadow Bulls. Kluci chtějí hrát a přesto, že si nepřejeme soupeře úplně takto deklasovat vítězíme 25:0.

Ve třetím zápase na nás čeká mírně oslabená Olympia. Kluci plní své herní úkoly a přiváží domů třetí vítězství 11:6

Tento víkend jedeme do Jundrova s vidinou zápasů s favority soutěže.

V prvním zápase hrajeme s letos ještě neporaženou Technikou. Máme respekt ze soupeře a neponecháváme nic na náhodě. Dobrá předzápasová příprava a celková disciplína nás vede k vítězství 4:2. Kluci zvládli tento zápas na jedničku.

Ve druhém zápase, pojatém především tréninkově, narážíme znovu na Bulls. V zápase zkoušíme dovednosti všech hráčů na pozicích, kde nejsou ještě zcela kovaní. Celkem v pohodě a tu si i přinášíme do třetího zápasu vítězíme 17:9.

Ve třetím zápase nás čeká soupeř, který vede v utkání a my ještě nejsme ani na hřišti. Kvalitní soupeř – tým Hrochů. Borcům jsem den před zápasem řekl, že se budu holit, až Hrochy porazí. Nevydržel jsem to a ráno jsem byl na hřišti švihlej do gala. Na tolik jsem jim věřil. Kluci byli nažhavení, začalo nám pršet, to nás ještě více nakoplo dnes s Hrochy konečně zúčtovat. Hroši měli super obranu výhodu domácí kulisy a byli rovněž při chuti udržet svou lajnu neporazitelnosti. My jsme však byli lepší, drželi jsme hodně spolu a dnes hráli opravdu týmově. To nám přináší sice těsnou, ale konečně výhru 4:3. Kletba je zlomena.

Moc děkuji za pomoc s nadhozem Makovi a Matymu. Na těchto výsledcích se však podílí i moji asistenti Vincent, Roman, Arny a v neposlední řadě i rodiče. Děkuji i Luďkovi za neuvěřitelně vedené statistiky. A když už jsem všem poděkoval, tak tedy:

Děkuji i borcům, za jejich Perfect Game.“

Line Up: Sedlák Kuba, Kroutil Pepa, Takeda Cameron, Major Max, Nesňal Aaron, Frýbort Tom, Bečka Mara, Svoboda Michal, Pokorný Filip, Hloušek Maty, Ješeta Mišel, Staňka Filas, Maryška Peťa, Chocholáček Mara

 

Radim

 

 

 

Starší články