>

U13 – víkend č.3

Kuba Ventruba, 11.06. 2020 Aktuality


Tuto sobotu jsme na MBS odehráli náš třetí double. Čekala nás Olympia.
V prvním zápase začínal na kopci Andy Wiacek, dostal sice 4 doběhy, ale soupeři jsme to záhy na pálce vrátili, 4:4. Andyho vystřídal na kopci Víťa Ventruba, který vydržel až do 5. směny, hraje se nahoru-dolů na obou stranách, stav zatím 11:8 pro nás. Zavřít přichází na kopec Lojza Kočí, tlak blanenských pálkařů s chybou v obraně znamená vyrovnání na 11:11. Jdeme do dohrávky, Lojza pálí single a vzápětí Sam Troubil svůj první walk-off inside-the-park home run! Krásný konec zápasu :-)
Ve druhém utkání proti sobě na kopci nastoupili loňští reprezentanti Maty Takeda a Filip Hedl. Zatímco naše první polovina lineupu byla proti Filipovi úspěšná, blanenští pálkaři nenacházeli na Matyho nadhozy vhodný lék (6,1 IP, 12 K, 3 H). Do 7. směny vedeme 7:0. V poslední směně přidáme ještě 3 doběhy, Olympia v dohrávce pouze lehce koriguje na výsledných 4:10.
Na pálce se v zápasech nejvíce dařilo Kryštofovi Koprovi (4 ze 7), Víťovi Ventrubovi (4 ze 7, inside-the-park homerun), Fildovi Okáčovi (2 ze 4), Matymu Takedovi (3 ze 7) a Lojzovi Kočímu (3 ze 7, inside-the-park homerun).
2 výhrami jsme upevnili svoji vedoucí pozici, nicméně nás čekají těžké zápasy – příští víkend hrajeme proti Nuclears. Tak držte pěsti!
Všem hodně zdaru a radost ze hry :-)
Kuba Ventruba

Starší články