>

Finále ČBP

Martin Kalábek, 14.08. 2019 Aktuality

JE TU ZÁPAS ROKU!

Milí přátelé a fanoušci dračího baseballu,
rádi bychom vás pozvali na utkání, které je pro nás, dračí jednadvacítku, zápasem roku. Před sezónou by nás vůbec nenapadlo, že bychom se mohli dostat takto daleko, nyní nám však zbývá už jen poslední, nejtěžší krok. Jedná se o FINÁLE Českého baseballového poháru, ve kterém nastoupíme proti týmu z české nejvyšší soutěže mužů, Třebíči Nuclears. Náš soupeř je jakožto kvalitní extraligový celek nesporným favoritem tohoto utkání, my však věříme, že naše spanilá jízda Pohárem nemusí skončit pouze stříbrnými medailemi a na hřišti odevzdáme maximum.

Protože chceme ze zápasu udělat co největší SHOW, připravili jsme pro vás opravdu jedinečný doprovodný program. Ve zkratce se můžete těšit na: bohatou tombolu v přestávce mezi každou směnou, ohňostroj, slavnostní nadhoz v podání celebrity českého showbyznysu, chemickou show v podání Chemické střední školy v Brně, živé zazpívání státní hymny, občerstvení, skákací hrad pro dětské návštěvníky a několik dalších překvapení!

Utkání se odehraje ve středu 28.8. na Městském baseballovém stadionu v Brně-Komárově (možnost parkování přímo v areálu / zástavka Hněvkovského pro autobusy 67, 63 a 40). Začátek akce je stanoven na 18:30. Všichni jste srdečně zváni! Přijďte nám pomoct vytvořit strhující atmosféru a pojďme to společně urvat! Potřebujeme každého z Vás!

Starší články