>

Jedeme do Ostravy bojovat za Brno. Odvrátíme druhý matchball?

, 04.10. 2018 Aktuality

Zápasová bilance je 2:1 ve prospěch Ostravy po sérii o minulém víkendu. První dva zápasy jsme prohráli (5:7 a 3:4). V neděli se však postavil na kopec Petr Minařík, který potvrdil svoje kariérní statistiky, v kterých trhá rekordy. Více než polovinu zápasu nedovolil soupěři úspěšný odpal a naprosto dominoval. Navíc tu u "šípů" vypadlo po zápase na tři zranění. To by jim nikdo ale nepřál.

Každý chce vyhrát proti nejsilnějšímu možnému soupeři. V případě, že sérii otočíme, nechceme slyšet řeči typu: "Ale nám chyběl ten a ten." Samozřejmě v opačném případě by o to cennější bylo vítězství Ostravy. Každopádně všichni věříme, že T.J. (Terrell Joyce) bude zítra v základní sestavě. Právě on v neděli ze hřiště odcházel po zranění kolene a nevypadlo to dobře. A je to právě on, kdo kraluje letošním pálkařským číslům. V sérii se nejvíce daří Jakubu Vojákovi, poté Joyce a Grepl. Následují dračí pálkaři, které táhnou Dubový, Schenider a Chroust. Na kopci dominovali za Arrows Bokaj a američan Burkholder a za černou letku australan Hussey a Minařík.

Kdo bude nominován jako král obran za jednotlivé týmy pro zítřejší zápas je ve hvězdách, ale každý má určitě svoji představu. Nechme se překvapit.

Zápasy můžete sledovat na playo.tv

Pokud se nám podaří zítra vyhrát, o vítězi Czech Series 2018 se rozhodne v sobotu od 14 hodin na MBS.

Těšíme se na nejlepší baseball v roce. Vy taky?

Jan Felkl

Starší články