>

Orli vyloupili Drakům hnízdo

draci_treneri, 30.04. 2018 Aktuality

V pátečním Army day na kopci za domácí začal Radim Chroust. Hostující Eagles svěřili start tohoto zápasu zahraniční posile Wittigovi. Eagles hned v úvodních dvou směnách ukázali, že do Brna nepřijeli jen na výlet a ujali se vedení 5:1. Tyto body přišli po několika hitech v řadě a dvou chybách domácí obrany. V 6. směně přišel na kopec za hosty Matěj Mencl a Draci zápas otočili. Jenže Petr Minařík, který vystřídal Radima Chrousta, dostal hned v následující směně také 2 body a skóre se znovu přelilo na stranu hostů. Poslední 3 směny doházel Ondřej Kvapil bez bodu i s přispěním skvěle hrající obrany, která byla pod tlakem hlavně v 7. směně, kdy Vojta Bužga zahrál out na domácí metě. Draci tak poprvé letos padli, ale stále zůstávají na prvním místě.

Děti si užili stánku Univerzity obrany a velké poděkování patří Adrianě Moštkové, která k nám nasměrovala veteránské jeepy na prohlídku. Výborně vyšla také akce s dražbou triček Baseball czech, kdy se prodalo hned po zápase 10 hráčských dresů.

V sobotu se série přesunula do areálu na Krči. Na kopci proti sobě začali John Hussey a Tomáš Duffek. Utkání skončilo na odpaly 15 ku 12 ve prospěch Pražanů, ale pro rozhodujících 10 bodů dolétli Draci.

Draci si tak sice během víkendu připsali první prohru, ale stále se drží na prvním místě tabulky. Na záda jim nedýchá nikdo jiný než Arrows Ostrava s devíti výhrami a třemi prohrami.

Další zápas: Pátek 19:00 na MBS proti Třebíč Nuclears.

 

Starší články