>

Den uznání Armády ČR už zítra

draci_treneri, 26.04. 2018 Aktuality

Už zítra se na Městském baseballovém stadiónu koná tzv. „Army Day“. Den, který je věnován poctě a uznání Armády České Republiky, všem vojákům i vojenským veteránům. Na baseballových hřištích se jedná o druhý ročník, kdy tato akce probíhá, ale o první ročník, kdy akce probíhá během jednoho víkendu velkoplošně a je medializována.

V Brně se diváci mohou těšit na úvodní nadhoz zástupce brněnské Univerzity Obrany, majorem v záloze, Pavlem Pazderou. U hřiště bude probíhat také hodnotný program pro děti, které budou moci navštívit laserovou střelnici. Proběhnou závody v běhu či skákaní ve vojenských pytlech, ukázky výzbroje a výstroje.

Dalším lákadlem budou vojenské veteránské vozy, které si budou moci děti prohlédnout jak z venku, tak zevnitř.

Zítřkem také pokračuje prodej triček s vojenským motivem od České baseballové asociace. Jejich nákupem přispíváte na Fond potřebným, který umožňuje hráčům od 10 do 20 let, dostat se na turnaje, na které by nemohli bez finanční pomoci.

Domácí tým nastoupí v personalizované edici těchto triček, a právě během zápasu bude probíhat dražba těchto „dresů“, které pro kupující budou k mání hned po zápase. Výtěžek z těchto dresů poputuje na konto mateřské školky Hněvkovského, se kterou náš klub spolupracuje.

Ta prvá bitva proběhne samozřejmě na hřišti. Draky přijedou prověřit Eagles Praha. Tým, který zde byl minulý týden, a vždy dělal problémy svými výkony. Jinak tomu bylo v pátek, kdy se orlům z pražské Krče nepodařilo odpálit ani jeden jediný úspěšný odpal skrze dračí obranu a odjeli s výpraskem 10:0. Chyběla jim hvězda Hejma. Toho snad zítra uvidíme v zeleném dresu a v pořádné formě. Eagles se sice propadli z druhého na čtvrté místo po poslední sérii, ale zítra se vše může změnit a uvidíme, zda Draci udrží svoji neporazitelnost.

Doprovodný program bude probíhat od 18 do 20 hodin, vstupné je 40 Kč. Zápas začíná v 19 hodin.

Těšíme se.

Starší články