>

Draci prověří zkušené Tempo Titans Praha

draci_treneri, 12.04. 2018 Aktuality

Snad se Drakům nestane pátek 13.4. smolným. Brněnský stánek bude hostit zkušený tým Tempo Titans Praha od 19 hodin. Draci zatím ani jednou z pětiutkání neprohráli a potvrzují kvality. Pražský tým zatím překvapuje a ukořistil tři výhry a jednu prohru. Drží se na čtvrté příčce extraligové tabulky.

Vzájemná bilance mezi Draky a Tempem z loňského ročníku hovoří jasně ve prospěch aktuálních šampionů (10:0, 7:1, 5:2, 2:1). Tempo však výrazně posílilo zejména na nadhazovacím kopci. Z Kotlářky sem přešel Marek Minařík, který je bývalým profesionálním hráčem MiLB (americká nižší liga). Je to právě on, kdo v roce, kdy Kotlářka vyhrála mistrovský titul, odházel část finálové série právě proti Drakům Brno a porazil je.

V sérii se potkají také české baseballové legendy. Pavel Budský a Marek Rejman, kteří jsou matadory obou klubů a celého českého baseballu.

Pavel Budský jistě komentuje: „Nepamatuji se na poslední zápas z loňské sezóny. Tempo dle dosavadních výsledků určitě posílilo, ale my máme na zádech jmenovky s názvem favorité. Musíme to potvrdit na hřišti.“

Kdo chce fandit Drakům, zítra začínáme. Série se hraje v pátek od 19 hodin na Městském baseballovém stadiónu v Komárově a v sobotu od 14 hodin v Praze. Draci zároveň v neděli vstoupí do soutěže Český baseballový pohár zápasem v Šumperku od 14 hodin proti místním Cannibals.

Starší články