>

Osmičky na KRON cupu v Hodoníně

draci_treneri, 12.03. 2018 Aktuality

V neděli 11.3. poměřili síly osmiletí na turnaji v Dolních Bojanovicích s týmy Třebíč Nuclears, Oilers Hodonín a Pelicans Bučovice. Jedna remíza a dvě výhry nás zahřály na duši, i když nás při vyhlášení uvedli slovy „Draci dnes překvapivě skončili na druhém místě.“ Většina týmů překvapivě turnaje vyhrává. U nás se zažilo, že překvapením bývají naše prohry. Takhle to mají naše dítka trošku kyselejší, ale druhé místo, krásné místo.

Na druhou stranu mohu říci, že Hrotovické zimní turnaje mají své kouzlo v tom, že po dní stráveném v hale nenásleduje žádné vyhlášení, žádné medaile, poháry a podobné hlouposti. Zimní období má být přípravné a dle mého by nemělo výsledky dělit týmy na slabší a silnější. Děti to samozřejmě poznají, ale když se jim to nepřipomene, tak na další turnaj přijedou s čistým štítem.

Teď ale přímo k výkonu mladých nadějí. Máme sestavu, s kterou můžeme hrát úžasné výsledky, ale jakmile nám bude jeden článek chybět, bude to pekelně těžké. Včera jsme znovu testovali a ve dvou směnách vždy dostali kupu bodů. Do další směny jsme vše vrátili do původního stavu a voilá, zase směny bez bodu.

Na pálce by to chtělo víc se nasnídat a od babičky možná větší porce polévky k obědu. Třeba ty odpaly budou trošku tvrdší. Nakročeno máme správným směrem a už v dubnu hrajeme první ligové zápasy. Uvidíme kolik úsměvů vykouzlí.

Vrcholem bude First cup se svoji stříbrnou kvalifikací v květnu v Blansku a finálovým turnajem na konci června u Hrocha.

Díky rodičům za podporu a fandění a Fildovi s Perněm za asist. Zároveň díky pořadatelům za bezva turnaj a všem zúčastněným přejeme hodně štěstí a těšíme se na hřišti.

 

Felliny

Starší články