>

WINTER LEAGUE U7

draci_treneri, 26.02. 2018 Aktuality

 

Hrotovický turnaj U7

V neděli probíhal v Hrotovicích další turnaj pro kategorii do sedmi let.

Účastnily se týmy Nuclears Třebíč, Sokol Hluboká a brněnští Hroši, Technika a Draci.

Snad poprvé byla v hrotovické hale dvě hřiště, kde se hrálo na tři směny systémem každý s každý s omezením 5ti bodů v inningu.

Draci Brno nastoupili do prvního zápasu s Třebíčí a celkem jednoznačně vyhravájí 13:4.

Druhý zápas hrajeme s Hlubokou, která má nováčkovský tým. V tomto zápase si zkoušíme různé herní změny postů. Vítězíme 15:1.

Třetí zápas s výbornými Hrochy předvádějí kluci vše co valíme na tréninku a snad i díky netradičnímu pravidlu pořadatelů „povolen homerun na kratším hřišti“ získáváme výhru 11:9.

Čtvrtý zápas hrajeme s Technikou, která je posílena trochu unfair o hráče z řad U8. První směna 5:5, pod druhé se stav nemění, ve třetí směně hrajeme dva rychlé outy za sebou, přichází třetí (kluci běží na střídačku pro pálky), ale přiletěl míček ze druhého hříště, to se v náš neprospěch neuvěřitelně opakuje ještě dvakrát. Po různých našich chybách následuje 5 bodů Techniky, na které odpovídáme našimi jen dvěma. Prohráváme možná vyhraný zápas 10:7. Stane se, máme alespoň zase co zlepšovat.

Line up neměníme ve všech zápasech nám funguje.

Line up: 1. Frýbort Tomáš, 2. Kroutil Josef, 3. Major Max, 4. Nesňal Aaron, 5. Sedlák Jakub, 6. Takeda Cameron, 7. Hloušek Matyáš, 7. Staňka Filip 9. Bečka Marek

V turnaji se klukům podařilo zahrát pár natrénovaných double play, několik učebnicových outů, homeruny (v 6ti letech?), grand slam, ale i ke hře patřících několik úžasných errorů. Velkou pochvalu si kluci zaslouží za velký posun v pálení. V dugoutu je i vypadený mléčný zub.

Děkujeme znovu Matymu Takedovi za pomoc a rovněž děkujeme za podporu všem rodičům.

Radim & Roman

 

Starší články