>

Soustředění kategorií do 15 a 13 let ve Sportcentru Smilovice

draci_treneri, 08.01. 2018 Aktuality

Tým dělá týmem zdravý duch a kamarádské vztahy mezi hráči a trenéry. Přesně za tímto účelem jsme klukům prodloužili vánoční prázdniny a ve středu 3.1. jsme po škole a práci opustili namrzající Brno a vydali se směr Beskydy.

Sice až po tmě, ale přesto nás přivítalo příjemných šest stupňů nad nulou a milý personál Sportcentra Smilovice. Velké díky patří Milanu Prokopovi, který akci zprostředkoval přes majitele podniku. Sportoviště s krytou halou o rozměrech 45x25metrů, další malou tělocvičnou, bowlingem a venkovním uni hřištěm nemělo chybu.

Druhý den hned po snídani kluky čekal 3 hodinový baseballový trénink. Po obědě další 2 hodiny kondiční příprava a večer turnaj ve florbalu. Z čtvrtka na pátek jsme v noci zafandili českým hokejistům, což nebylo moudré rozhodnutí.

Další den dopoledne proběhla tréninková jednotka se spícími Růženkami. I tak jsme klukům vtloukli do hlav baserunning. Odpoledne jsme opustili halu a odehrál se další turnaj, tentokrát v hokejbalu. Když odešlo Slunce spát, rychle zpět do haly. Stolní tenis a basketbal se stal pro některé oříškem, pro jiné zase zábavou. Během večeře jsme drželi palce Kometě a ta vyhrála, bohužel dvacítky už naše modlitby nevyslyšely. Rychle spát a sbírat síly na sobotní tůrů.

V sobotu hoši s kyselým výrazem na tvářích zvládli prvních šest kilometrů do kopce na Gutské sedlo. Zpátky z kopce se Sluncem nad hlavou už byla paráda. Po pozdním obědě se konala další partie v hokejbale. Po večeři jsme oslavili velké narozeniny Adama Prudila a malé narozeniny Vojty Prokopa. Oba dostali hobla, na kterého nezapomenou.

V neděli už se dostavila opravdová únava. Opakování je matka moudrosti, baserunning a obrana proti úlivce aspoň imaginárně. S halou jsme se rozloučili za odměnu softballem.

Za rok jedeme rozhodně znovu a když najdeme termín, v létě frčíme na kola. Multisportovcům třikrát zdar a díky za skvělou akci. Díky i všem rodičům, zejména Zdeňce Paulíkové a Tomáši Koukalovi za pomoc s dopravou.

Fotodokumentace zde.

 

Za Draky Brno

Jan Felkl

Starší články