>

U11 – 1. turnaj Winterleague

draci_treneri, 18.12. 2017 Aktuality

Tuto neděli jsme s U11 vyrazili na turnaj do Hrotovic. Pro řadu kluků to byl první baseballový turnaj (nikoli coach-pitch).

Na začátek jsme nastoupili proti Hluboké.  První  2 směny postavila Hluboká šikovného leváka, tak jsme hráli celkem vyrovnané 2 směny, po výměně nadhazovače už jsme soupeři výrazně utekli a vysoce vyhráli. Svoji premiéru na kopci měl Lukin Urbánek.

Záhy po obědě proběhla standardní nesmírně oblíbená  „hoňkoschovka“ a tak kluci byli zahřátí na Hrochy.

Ti na nás postavili reprezentantku Kristýnu El Ghannam, která nás svižnými nadhozy držela až do 3. směny, poté ale kluci upravili časování a sérií hitů (Viktor Lekeš  -svůj 1.hit, Honza Kubelka, Alois Kočí a Filip Okáč) jsme se ujali vedení. Zápas nakonec skončil pěknou remízou  5:5.

Poslední zápas s Nuclears jsme vedli už od začátku a postupně navyšovali náskok. Svoji U11 premiéru na kopci měli Víťa Ventruba a Andy Wiacek, kteří spolu Davidem Koskem všichni 3 udrželi čisté konto :-)))

Turnaj jsme si skvěle užili, kluci měli radost jak z turnajové výhry, tak z osobních premiérových úspěchů. Na druhou stranu taky viděli, že je třeba dál pořádně makat, máme ještě hodně co zlepšovat… Ale hlavně:  mohli si  konečně zahrát baseball :-))

Díky rodičům za fajn atmosféru.

Všem přeji krásné Vánoce a dračímu baseballu zdar!

Kuba , Mako a Jura

Starší články