>

VSTUPNÉ: Za týden začíná Mistrovství Evropy do 23 let

felkl_clanky, 28.07. 2017 Aktuality

Největší akce letošního roku klepe na dveře. Utkání se budou hrát na 4 stadionech: Městský baseballová stadion v Brně, Areál u Hrocha v Brně, Strawberry field v Blansku a na Kraví hoře v Brně. V turnaji se představí 16 evropských týmů a hraje se nejenom o titul, ale také o postup na MS. Bude se na co dívat.

Na pořadatelství ME spolupracuje ČBA s pořádajícími oddíly. Oddíly investovali nemalé prostředky do přípravy a vylepšení svých areálů.  Technické zabezpečení areálů je v odpovědnosti oddílů a to včetně organizace diváků a výběru vstupného.

Největší zájem bude o tým České republiky, ten hraje na stadionu Draků Brno ve dnech 7-9 srpna a potom 11-12 srpna od 19 hodin na MBS. V neděli 13. srpna je na pořadu finálový den. Jsem přesvědčen, že je ceny jsou velmi rozumné. Důležitou nabídkou je skupinová cena pro členy ČBA. Odpovědnou osobou je Jan Felkl, na kterého se obracejte podle dopise v příloze.

Vstupné v Blansku bylo Olympii stanoveno na symbolických 30,- korun, stejná částka jako na ligová utkání. Hlavním tahákem tady bude Holandsko, aspirant na titul.

Areál U hrocha využívá ME k představení dalších aktivit a sportů. Odehrají se tady všechny zápasy Chorvatského týmu a bude tady ta pravá dovolenková atmosféra.

V Trnavě a na Technice se vstupné nebude vybírat vůbec. Ceník Welsu bude zveřejněn na stránkách ME.

Pro MBS je ceník stanoven následovně:

Základní vstupné                                             na místě + předprodej  1 den                    100 Kč/osoba

Skupina veřejnost 5+*                                  jen předprodej                 1 den                    60Kč/osoba (300 Kč)

Skupina registrovaní na ČBA 5+*              jen předprodej                 1 den                    30Kč/osoba (150Kč)

Permanentka                                                   na místě + předprodej  celý turnaj          600 Kč/osoba

                *skupina 5+ - skupina 5 a více lidí.

Rodina

Každý hráč dostane 2 vstupenky permanentky na celý turnaj pro 2 osoby (rodina, přátele) zdarma.

Rodiče hráčů ČR                                              jen předprodej                 celý turnaj          600 Kč/osoba (jde na kredit v restauraci + místenka)

Moc by nám pomohlo, kdyby se rodiče či fanoušci z jednotlivých klubů či měst domluvili na skupinové objednávce. Výhodou bude již zmíněný vytyčený sektor na tribuně v podobě místenek a u jasně specifikovaných skupin obsluha i na tribuně.

Objednávejte na permanentky@draci.cz nebo +420 723 306 856.

Rozpis turnaje na: www.eurou23.com

 

Za SK Draci Brno

Jan Felkl

Sportovní sekretář

Starší články