>

Draci i napotřetí přehráli Hrochy

draci_treneri, 18.06. 2017 Aktuality

Týden po vítězství na Poháru CEB již na Draky čekaly boje v české extralize. Ze dvou plánovaných duelů proti Hrochům se nakonec odehrál pouze jeden a ten měl vítěznou tečku pro úřadujícího mistra.

Kdo se těšil na utkání Draků v pátek večer, tak si kvůli dešti musel nechat zajít chuť a dočkal se až v neděli. Také sobotní zápas byl totiž přeložen pro nezpůsobilé hřiště.

Teprve v neděli se fanoušci obou celků dočkali a kdo přišel, rozhodně nelitoval. K vidění byl parádní souboj nadhazovačů. Na domácím kopci kraloval Michal Sobotka, na straně soupeře Jefrey Barto. Na první doběh si tak diváci počkali až do čtvrté směny, kdy Martin Kalábek stáhl ze třetí mety Petra Čecha.

Sobotka nakonec odházel parádní zápas, když za sedm směn soupeři povolil pouze pět dobrých odpalů a daroval jedinou metu zdarma. Zbylé dvě směny doházel Petr Minařík, který si poradil se všemi šesti pálkaři Hrochů.

Na Draky nyní čeká další náročný týden. Nejdříve v pondělí odehrají přeložený sobotní zápas s Hrochy.Ve středu večer doma přivítají Blansko a v pátek pražské Tempo. V sobotu je pak čeká odveta v Praze a v neděli večer pak doma ve semifinále poháru přivítají Arrows.

Starší články