>

CEB Cup: Terrel Joyce motorem hladké výhry nad Minskem

draci_treneri, 07.06. 2017 Aktuality

Draci ve středu večer vstoupili do turnaje CEB Cup zápasem proti běloruskému Minsku. Ten dokázali lehce porazit, když se fantastickým výkonem blyskl Terrel Joyce.

Na Městském baseballovém stadionu začal turnaj již ve 13:00 zápasem mezi švýcarským Therwillem a chorvatským Splitem. V něm jsme se dočkali překvapení, když favorizovaný Therwill podlehl celku hrajícímu Interligu. Pro Draky to tak bylo memento, aby své utkání nepodcenili.

A podcenění se nakonec nekonalo. Domácí celek vstoupil do zápasu aktivně a hned v první směně se po třímetovém odpalu Joyce dočkali vedení. O dvě směny později Terrel svým prvním homerunem v utkání zvyšoval již na 3:0, aby o další dvě směny později dvoubodovým odpalem za plot zvýšil již na 6:0. 

To startující Ondřej Furko za šest směn povolil soupeři jediný doběh. O další dvě směny se podělili Michal Sobotka a Radim Chroust. O rozhodující rozdílový bod se postaral Tomáš Polanský a Draci se tak mohli těšit z výhry 12:2.

Hned ve čtvrtek večer na brněnské baseballisty čeká dalšá souboj. Tentokrát jim bude soupeřem Nada Split. Utkání začíná v 19:00.

Starší články